PŁATNOŚCI

Bloomea

     Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych 5 warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach kosmetologicznych takich jak zabiegi anti age, zabiegi ujędrniające, zabiegi depigmentacyjne czy usuwanie zmarszczek, rozstępów, bruzd potrądzikowych i inne.

 

     Modeling skóry

 

    Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea® to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach ukrytych pod skrótem TRIO M.M.L. Bloomea® daje możliwość przeprowadzenia perfekcyjnych liftów twarzy, w tym okolic oka – możliwość pracy na powiece górnej i dolnej.

 

     MAKROEKSFOLIACJA

 

    Pierwsze M z TRIO

 

    Na początku każdego zabiegu bezpośrednio na Twoich oczach otwierany zostaje tip złuszczający (dostosowany do rodzaju zabiegu), a następnie montowany w głowicy zabiegowej.

 

    Dzięki różnorodnym technikom pracy, zdywersyfikowanemu ziarnicowaniu oraz bezpośredniej pracy oscylacyjnej głowicy w pierwszym etapie zabiegu można przeprowadzić Makroeksfoliację na kilku poziomach. Począwszy od delikatnego peelingu a na efekcie resurfacingu laserowego skończywszy.

 

    Tak przygotowana skóra jest gotowa do przyjęcia bogatego w składniki aktywne (kwas hialuronowy, elastyna, kolagen) koktajlu Bloomea.

 

     MIKROWIBRACJA

 

    Drugie M z TRIO

 

    Po pierwszej fazie wprowadzającej zdejmujemy tip złuszczający i instalujemy tip, który ma za zadanie wprowadzić wewnątrztkankowo jak najwięcej substancji odżywczych. Na skórę nakładamy kilka kropel kremowego koktajlu Blooméa® bogatego w elastynę, kolagen i kwas hialuronowy. W tym momencie zaczyna się innowacja fazy drugiej. W zależności od wybranej procedury, którą chcemy przeprowadzić wprowadzamy głowicę w drgania oscylacyjne wysokiej częstotliwości, które delikatnie stymulując skórę do pracy pozwalają na otwarcie kanalików i kolejno za pomocą podczerwieni (633 nm) wprowadzić aktywny koktajl nawet do poziomu skóry właściwej. W czasie równoległym urządzenie emituje wiązkę laserową penetrującą do poziomu kolagenu rozpoczynając trzecią fazę zabiegu LUMINOTERAPIĘ. Rozpoczyna się proces neokolagenezy.

 

     LUMINOTERAPIA

 

    Pora na L z TRIO

 

    Jednoczesne oddziaływanie światła w bliskiej podczerwieni (633nm) pozwala dopełnić terapię w technologii TRIO M.L.L. Udowodniona skuteczność penetracji tej długości fali i doskonałe powinowactwo do warstwy kolagenowej pozwala na dynamiczne przyśpieszenie procesów odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz równoczesne namnażanie elastyny i fibroblastów.

 

    Zabieg jest całkowicie bezbolesny. W przypadku zabiegów leczniczych, czy też mających dać efekt resurfacingu laserowego zaleca się na koniec zastosowanie maski biocellulozowej bogatej w kwas hialuronowy, aloes i elastynę. W trakcie trwania każdej serii zabiegowej zaleca się stosowanie w domu kremowego koktajlu Bloomea na bazie kwasu HA przez cały czas jej trwania.

 

     Obszary zabiegowe

 

    W zabiegach na ciało wykorzystujemy Bloomea głównie w redukcji rozstępów oraz blizn pooperacyjnych i powypadkowych. Urządzeniem możemy pracować przez cały rok. Można wykonywać zabiegi na skórach bardzo suchych, naczyniowych (łącznie z rozległymi teleangiektazjami) oraz bardzo cienkich. Zabieg można łączyć z kwasami, falą radiową, laserem diodowym a także na życzenie istnieje możliwość opracowania indywidualnych dla Gabinetu protokołów zabiegowych uwzględniających wykorzystanie aparatu Bloomea i linii kosmetycznych, na których pracuje dany gabiet.

 

      TWARZ

 

blizny potrądzikowe

redukcja zmarszczek

przebarwienia posłoneczne

wygładzenie i napięcie

przywrócenie miękkości

dotlenienie

głębokie nawilżenie

mechaniczny resurfacing laserowy

 

      SZYJA I DEKOLT

 

wygładzenie skóry

napięcie skóry

redukcja zmarszczek

przywrócenie miękkości

dotlenienie

głębokie nawilżenie

mechaniczny resurfacing laserowy

 

     DŁONIE

 

odmłodzenie

przebarwienia posłoneczne

wygładzenie skóry

napięcie skóry

przywrócenie miękkości

 

     ROZSTĘPY

 

pociążowe (biust)

pooperacyjne

wynikające z nadmiernej wagi

wynikające z gwałtownego wzrostu

obejmujące wszystkie obszary ciała.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.