PŁATNOŚCI

Henna pudrowa

     Henna pudrowa

 

    Henna pudrowa to popularna metoda koloryzacji i stylizacji brwi, niezależnie od koloru i kształtu. Sprawdza się idealnie przy brwiach rzadkich lub zbyt mocno wyregulowanych oraz pozbawionych blasku lub przyprószonych siwizną. Doskonale uzupełnia wszelkie ubytki i prześwity. Oprócz włosków henna farbuje również skórę, dzięki czemu łatwo skorygować kształt brwi. Jest oparta na naturalnych składnikach, choć u niektórych osób może wywoływać alergię. Zawartość odżywczych składników – naturalnych ekstraktów roślinnych, witamin, minerałów oraz przeciwutleniaczy zapewnia włoskom oprócz koloru optymalne odżywienie i pielęgnację, dzięki czemu brwi stają się nie tylko piękniejsze, ale i mocniejsze. Henna pudrowa charakteryzuje się dużą trwałością – prawidłowo wykonana utrzymuje się nawet do 6 tygodni.

 

    Zabieg henny pudrowej służy przede wszystkim odbudowie, optymalnemu odżywieniu, wzmocnieniu struktury i zagęszczeniu oraz aktywizacji procesu wzrostu nowych włosków na łukach brwiowych. Koloryzacja w tym przypadku jest naturalna i nie ma negatywnego wpływu na kondycję brwi – henna pudrowa nie wymaga stosowania wody utlenionej.

 

    Przed pierwszą wizytą w salonie Health and Beauty SPA – Magdalena Ćwikło warto umówić się na próbę uczuleniową. Dzięki temu zabieg będzie mieć komfortowy przebieg i nie wywoła żadnego dyskomfortu lub reakcji alergicznej.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.