PŁATNOŚCI

Infuzja tlenowa

     Infuzja tlenowa

 

    Jest to zabieg wykorzystujący tlen pod wysokim ciśnieniem do wtłaczania substancji aktywnej (wiele skoncentrowanych składników aktywnych) obecnej w specjalnym serum w skórę dla uzyskania określonych efektów. Za pomocą tlenu skóra jest odżywiana i regenerowana. To skuteczna metoda odmładzania skóry. Do zabiegu infuzji tlenowej, można wykorzystać produkty, w skład których wchodzi np. kwas hialuronowy, który może być stosowany do każdego rodzaju cery, gwarantuje nawilżenie poprzez zdolność do wiązania wody, poprawia kondycję skóry i wspomaga procesy regeneracji.

 

     Zalety:

 

  • szerokie spektrum oddziaływania zabiegu,
  • widoczna i natychmiastowa poprawa jakości skóry,
  • usługa dzięki swojemu szybkiemu i skutecznemu działaniu stała się jedną z ulubionych wśród gwiazd i celebrytów.

 

    Dobry wybór serum jest uwarunkowany dokładnym wywiadem z Pacjentem i rozpoznaniem potrzeb jego skóry. Szeroka gama substancji aktywnych ukierunkowanych na określone problemy gwarantuje, że zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry i daje natychmiastowe efekty.

 

   Zabieg infuzji tlenowej ze względu na swoje natychmiastowe działanie stał się bardzo popularnym wśród gwiazd światowego formatu. Jest całkowicie bezpieczny i ze względu na wykonywanie metodą bezdotykową pozwala zachować wysoką higienę.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.