PŁATNOŚCI

Masaż liftingujący KOBIDO

    Masaż Kobido

 

    Kobido to wyjątkowa forma sztuki masażu, która oznacza „starożytną drogę do piękna”. Jest to rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji medycyny chińskiej. To zdecydowanie coś więcej niż masaż. Wykonuje się go na twarz, szyję i dekolt. Warto wiedzieć, że to jeden z najstarszych i najtrudniejszych masaży na świecie. Głównym założeniem Kobido jest niechirurgiczny lifting twarzy. Pierwszy efekt ujędrnienia, napięcia, podniesienia skóry twarz widoczne są już gołym okiem po pierwszym zabiegu.

 

    U nas Kobido, to nie jest zwykły masaż trwający 30 min, ale cały rytuał, który trwa ok 60 min i przenosi w inny wymiar rzeczywistości z dużym naciskiem na lifting twarzy.

 

    Jeżeli zatem na swojej twarzy zaobserwujesz objawy stresu, zmęczenia, napięcia, oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, zarówno te pierwsze lub te utrwalone, opadający owal twarzy, brak jędrności i elastyczności skóry oraz jesteś miłośniczka naturalnych metod odmładzania i redukcji stresu KOBIDO jest dla Ciebie. Odzyskaj harmonię ciała i duszy podczas głęboko odprężającej sesji masażu połączonej z efektem liftingu i redukcji zmarszczek.

 

    Jesteśmy jedynym z niewielu salonów w Warszawie, w którym Rytuał Kobido- japoński lifting twarzy traktuje się jako prawdziwą ucztę dla ciała i zmysłów.

 

    Zaczynamy od rozluźnienia karku i pleców. Głęboki masaż relaksujący. Drenaż limfatyczny. Lifting twarzy. Akupresura.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.