PŁATNOŚCI

Mezoterapia

    Mezoterapia mikroigłowa i nanoigłowa jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie i remodeling skóry.

 

    Celem terapii jest utworzenie sieci mikrokanalików za pomocą hipoalergicznych tytanowych igieł o bardzo małej średnicy, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej. Komórki skóry zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych, następuje zagęszczenie, pogrubienie skóry, redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów. Istotą zabiegów są punktowe (frakcyjne) nakłucia naskórka i skóry właściwej, pozwalające na dostarczenie jej skoncentrowanych składników odżywczych, witamin i kwasów z ominięciem bariery naskórka, a także na intensywną regenerację skóry.

 

    NanoFrax® to innowacyjne urządzenie do frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej na poziomie naskórka i skóry właściwej.  Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów: jest skuteczny, bezpieczny, przynosi szybki efekt i ma rozsądną cenę.

 

    Urządzenie pozwala na stosowanie dwóch rodzajów terapii frakcyjnych:

– Nanoterapii – bezbolesnej metody nanoiniekcyjnego podania substancji czynnej do naskórka.

– Mezoterapii mikroigłowej – metoda mikroiniekcyjnego podania substancji aktywnej do naskórka i skóry właściwej, której towarzyszy stan zapalny, uwalnianie czynników wzrostu z krwi oraz przebudowa skóry.

 

    Efekty terapii NanoFrax®:

 

 • podniesienie poziomu nawilżenia
 • poprawa kolorytu i zapobieganie przebarwieniom
 • poprawa struktury i napięcia skóry
 • pojędrnienie i spłycenie zmarszczek
 • przebudowa naskórka i głębszych warstw skóry
 • redukcja blizn i rozstępów
 • wzmacnianie naturalnego systemu antyoksydacyjnego i fotoprotekcyjnego skóry

 

    Mezoterapia igłowa jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich pragnących poprawić wygląd i kondycję swojej skóry. Podczas zabiegu wstrzykuje się specjalnie odmierzone dawki koktajlu, który został stworzony na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego, witamin oraz aminokwasów. Precyzja aplikacji i doskonały skład produktu powodują, że jego działanie jest szybkie i daje imponujące efekty. Można spodziewać się spłycenia drobnych zmarszczek, głębokiego nawilżenia i zwiększenia jędrności skóry.

 

    Tworząc naszą ofertę, nie zapomnieliśmy o osobach ze skłonnością do alergii. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest Mezolift, będący jedną z metod mezoterapii. Ma on działanie intensywnie rewitalizujące, a wszystko za sprawą użycia czystego nieusieciowanego kwasu hialuronowego.

 

    Wskazania do mezoterapii:

 

 • regeneracja i rewitalizacja skóry
 • zwiotczenie skóry
 • profilaktyka przeciwzmarszczkowa
 • zapobieganie wypadaniu włosów
 • cellulit (uda, brzuch, pośladki)
 • rozstępy

 

    W trakcie zabiegu:

 

    Podczas zabiegu wykonuje się szereg drobnych nakłuć. Nakłucia są średnio bolesne. Jeśli pacjent ma niski próg wrażliwości na ból, można zastosować znieczulenie kremem. Po zabiegu stosuje się masaż, dzięki któremu wstrzykiwane w skórę składniki są równomiernie rozprowadzane.

 

    Po zabiegu:

 

    Ślady po zabiegu widoczne są w zależności od typu zabiegu od kilku godzin do kilku dni, są możliwe do zamaskowania. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk lub małe krwiaki, które ustępują po kilku dniach. Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się niewielkie grudki, które zanikają po 2-3 dniach.

 

    Częstotliwość wykonania zabiegu:

 

    Zabieg powinien być powtarzany 3 – 4 razy, w odstępach co 10-14 dni.

 

    Przeciwwskazania:

 

    alergia, ciąża, okres karmienia piersią, cukrzyca (niewyrównana),stany zapalne na skórze, opryszczka, skóra źle tolerująca iniekcje, skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień),choroba nowotworowa, stosowanie leków przeciwkrzepliwych.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.