PŁATNOŚCI

Peeling kawitacyjny

    Peeling kawitacyjny i sonoforeza

 

    Peeling kawitacyjny jest delikatnym, a jednocześnie wysoce skutecznym sposobem na oczyszczenie cery z zalegającego martwego naskórka. Zabieg ten może również doprowadzić do zlikwidowanie zaskórników, drobnych zmarszczek mimicznych oraz powierzchownych przebarwień różnego pochodzenia. Skóra systematycznie poddawana kawitacji staje się bardziej promienna, zaś jej koloryt ulega znacznej poprawie. Docenią to zwłaszcza osoby z ziemistą cerą oraz panie i panowie palący papierosy.

   

    Z ogromnym powodzeniem można łączyć peeling kawitacyjny z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi, takimi jak na przykład maski odżywcze. Wynika to z faktu,iż dokładnie oczyszczona za pomocą ultradźwięków skóra znacznie lepiej wchłonie dobroczynne substancje w kosmetykach. Również skuteczność preparatów stosowanych w codziennej pielęgnacji będzie o wiele wyższa przy regularnym stosowaniu właśnie peelingu kawitacyjnego.

 

    Sam zabieg kawitacji jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny, a wiele osób odczuwa go nawet jako dość przyjemny. Na wilgotnej skórze pod wpływem fal ultradźwiękowych tworzą się mikroskopijne pęcherzyki, które następnie pękają. W efekcie możliwe jest odczuwanie delikatnego łaskotania bądź drapania. Generalnie cały zabieg jest naprawdę relaksujący, co pozwala odprężyć się podczas jego wykonywania.

 

    Sporo dobrodziejstw peeling kawitacyjny przynosi skórze tłustej z tendencją do zanieczyszczania się. To właśnie ten zabieg pozwala zdecydowanie najskuteczniej pozbyć się zaskórników zarówno otwartych, jak i zamkniętych. Oprócz tego po wykonaniu kawitacji na skórze znacznie zmniejsza się ilość bakterii, które w konsekwencji prowadzą do powstawania wyprysków. Odblokowane ujścia gruczołów łojowych skutkują ponadto zredukowanym wydzielaniem sebum.

 

    Peeling kawitacyjny – przeciwwskazania:

 

    ciąża; niewydolność krążenia; stany gorączkowe; nowotwory; metalowe implanty; ostre i ropne stany zapalne skóry; rozrusznik serca; opryszczka.

 

    Informacje dodatkowe:

 

    W skład zabiegu wchodzi demakijaż, peeling kawitacyjny oraz dobrany do potrzeb skóry krem. Każdy zabieg może być wzbogacony o maskę kremową, algową lub kawiorową.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.