PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

    PRZEDŁUŻANIE RZĘS

 

    Praktycznie każda z nas marzy o niesamowicie podkreślonych oczach kruczo-czarnymi rzęsami pełnych blasku, kobiecości i uwodzicielskim spojrzeniu.

 

    W naszym salonie proponujemy Paniom przedłużane i zagęszczanie rzęs. Metodami 1:1, 2:3 D, 4:6 D efekt Kim, MEGA VOLUME. (każda z przedstawionych metod polega na doklejaniu jednej,dwóch lub więcej sztucznych rzęs do jednej naturalnej. Ponieważ rzęsy wykonane są z jedwabiu oraz włókna syntetycznego wyglądają bardzo naturalnie i nie są sztywne).

 

    Aplikacja rzęs wykonywana jest przez profesjonalną stylistkę z wieloletnim doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest krótka konsultacja z klientką na temat oczekiwanego efektu. Możemy podkreślić naturalny wygląd rzęs, zagęścić je, wydłużyć, a także dobrać indywidualny skręt. Dla bardziej odważnych Pań proponujemy rzęski kolorowe.

 

    Doklejone rzęsy utrzymują się na oku od 4 do 6 tygodni. Przedział ten to czas do wypadnięcia ostatniej doklejonej rzęsy, dlatego też uzupełnianie powinno być wykonywane co ok. 3 tygodnie (aby cieszyć się perfekcyjną stylizacją bez „dziur”.

 

    Aplikacja jest całkowicie bezbolesna, wykonywana w pozycji leżącej na zamkniętym oku i trwa od 2 do 3 godzin. Długość aplikacji zależy od ilości naturalnych rzęs, praca jest precyzyjna,gdyż każdą rzęsę trzeba wykleić. Całość zabiegu przebiega w miłej atmosferze, pozwalającej na relaks i odpoczynek od codzienności.

 

    Jak dbać o sztuczne rzęsy?

 

  • nie przecieramy oczu i powiek, nie skubiemy rzęs i ich nie wyrywamy
  • Do 48 godzin po zabiegu przedłużania warto unikać kontaktu rzęs z wodą i parą, zbyt duża wilgotność mogłaby spowodować uszkodzenie wiązań kleju
  • przy demakijażu oczu zwracamy uwagę by używane kosmetyki nie zawierały olei i tłuszczy, które mogłyby rozpuścić klej używany do przedłużania rzęs
  • jeżeli istnieje taka możliwość, najlepiej unikać spania na brzuchu z twarzą w poduszce
  • rzęsy należy regularnie przemywać letnią wodą, aby oczyścić je z zabrudzeń i tłuszczu

 

    Przeciwwskazania do zabiegu:

 

  • choroby alergiczne oczu,
  • zapalenie spojówki,
  • całkowity brak rzęs.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.