PŁATNOŚCI

Rekonstrukcja paznokci

    Rekonstrukcja paznokcia

 

    Płytka paznokcia w różnych sytuacjach może zostać uszkodzona, a czasami konieczne jest na przykład częściowe jej zerwanie – chociażby w procesie leczenia wrastającego paznokcia.

 

    Urazy paznokcia często skutkują schodzeniem części lub całości paznokcia, co nie tylko wygląda nieestetycznie, lecz także może utrudniać normalne funkcjonowanie.

 

    Z kolei w przypadku konieczności zerwania płytki paznokcia dojść może do uszkodzenia macierzy i łożyska paznokcia, przez co proces odrostu płytki paznokcia jest spowolniony. Paznokieć można zrekonstruować także w przypadku onycholizy, czyli odklejania się płytki od łożyska.

 

    Niestety rekonstrukcja paznokcia to zabieg bardzo bezbolesny.  Ukrywa on ubytki płytki, powstałe w wyniku urazów bądź zmian chorobowych. Do rekonstrukcji płytki paznokcia używamy specjalnej antybakteryjnej, żelowej masy.

 

    Należy pamiętać, że rekonstrukcja paznokcia to złożony proces. Zwykle, efekty można zobaczyć już po pierwszej wizycie, jednak w niektórych przypadkach, na całkowite odbudowanie płytki trzeba poczekać dłuższy czas.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.