PŁATNOŚCI

MANICURE

    Manicure bez malowania

    Sprawimy, że Twoje dłonie i paznokcie będą wyglądały jeszcze lepiej. Nadamy paznokciom odpowiedni kształt, usuniemy skórki. Używany przez nas sprzęt jest w większości jednorazowy, a wielorazowy – poddawany jest starannemu procesowi dezynfekcji i sterylizacji, aby spełnić najwyższe kryteria higieny i bezpieczeństwa.

 

    Manicure z malowaniem

    Klasyczny manicure z malowaniem to najbardziej popularna i ceniona metoda manicure dla systematycznie dbających o wygląd dłoni i paznokci. Zabieg ten pozwala zachować atrakcyjność dłoni, przyrzeczony dla kobiet, które boja się stylizacji hybrydowej.

 

     Manicure hybrydowy

    Manicure hybrydowy na pierwszy rzut oka niewiele się różni od tradycyjnego. Jednak ten sposób nadaje większy połysk paznokciom, a te stają się odporne na zadrapania i odpryski przez długi czas (nawet do 4tygodni).

   

    Manicure żelowy (z hybrydą)

    Subtelne i naturalnie wyglądające dłonie uzyskasz dzięki modelowaniu paznokci metodą światłoutwardzalną lampami LED. Zabieg można stosować na naturalnej płytce paznokcia, jak również przedłużyć paznokcie za pomocą szablonu. Nakładany żel jest bezwonny, dzięki czemu może być stosowany również u kobiet w ciąży.

 

    Uzupełnienie żelu

    Żel na paznokciach to świetna sprawa, jest subtelny i wygląda naturalnie. Nasze paznokcie cały czas rosną, a co za tym idzie, żel się przesuwa razem z nimi. Estetyka naszych dłoni jest bardzo ważna, dlatego należy zadbać o uzupełnienie żelu, aby nasze paznokcie zachowały olśniewający wygląd przez długi czas.

 

    Manicure japoński

    Jest to zabieg pozwalający uzyskać niesamowity efekt zdrowych i naturalnie wyglądających paznokci. Polega on na wcieraniu odpowiednio przygotowanej pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokcia. Paznokcie stają się mocne, zdrowe i niełamliwe, zachowując piękny naturalny połysk.

 

    Manicure dla mężczyzn

    Coraz więcej mężczyzn zwraca uwagę na wygląd dłoni, a co za tym idzie, również paznokci. Wyprofilowane, bez narastających skórek paznokcie oraz gładka i odpowiednio nawilżona skóra to coraz częściej klucz do sukcesu w życiu zawodowym i nie tylko.

 

    Zdjęcie hybryd u dłoni

    Zabieg usuwający hybrydę z powierzchni płytki paznokcia i przywracający jej naturalny wygląd. Cały zabieg należy przeprowadzić tak, by nie uszkodzić płytki paznokcia.

 

    Zdobienie paznokci dłoni

    Zdobienie paznokci dłoni jest elementem estetycznym w dbałości o nasze dłonie. Dzięki niemu możesz nadać swoim paznokciom niepowtarzalny wygląd dostosowany do charakteru i cech indywidualnych.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.