PŁATNOŚCI

MAKIJAŻ I FRYZURY

    Nauka makijażu

 

    Lekcje makijażu dostarczają wiedzy z zakresu przygotowania twarzy pod makijaż, przyborów do wykonywania makijażu, kosmetyków oraz malowania poszczególnych elementów, zadbania o wygląd brwi, malowania oka, ust czy modelowania twarzy.

 

    Makijaż i fryzura ślubna

 

    Idealna stylizacja ślubna sprawi, że będziesz wyglądać w tym dniu wyjątkowo. Wiemy, że ślub to czas, kiedy panna młoda jest bardzo zajęta, dlatego powinna móc się odprężyć i nie przejmować się kwestią swojego wyglądu, pozostawiając urodę rękach wizażystki. Nasz makijaż i fryzura będą piękne, trwałe i oczywiście dopasowane do urody panny młodej.

 

    Makijaż i fryzura okolicznościowa

 

    W Health and Beauty Spa – Magdalena Ćwikło wykonujemy makijaż i fryzury na każdą okazję. Makijaż pozwala na wykorzystanie zróżnicowanej kolorystyki oraz wyraźne podkreślenie oczu i ust. Aby jednak zagwarantować oszałamiający efekt i uniknąć nadmiernej wyrazistości, potrzebne jest doświadczenie, a przede wszystkim umiejętność dopasowania makijażu do urody danej klientki.

 

    Metamorfoza

 

    Jest dla wszystkich pań, które chcą się odmienić, doświadczyć małej metamorfozy, poczuć się pięknie i wyjątkowo. Jest to świetna okazja do tego, aby poświęcić czas na dopracowanie wyglądu, dobrać odpowiednią biżuterię oraz dodatki ozdobne i co za tym idzie – dobrze przygotować się do krótkiej sesji zdjęciowej.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.