PŁATNOŚCI

Oczyszczanie wodorowe

    Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2

 

   Polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają ją na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest za pomocą nasyconego strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę dogłębnie oczyszczoną. Co więcej aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe, eliminując wolne rodniki tlenowe.

 

    Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydanem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina c, czy nawet koenzym q10. Zatem jest to metoda oczyszczania skóry, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie.

 

    Etapy zabiegu:

 

  • Oczyszczanie wodorowe – oczyszczanie skóry na poziomie komórkowym. Neutralizacja i redukcja wolnych rodników.
  • Hydropeeling – wodna mikrodermabrazja usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.
  • Infuzja jonowa – serum z substancjami eksfoliującymi i odżywczymi. Kwas mlekowy złuszcza, a działanie odżywcze i regenerujące potęguje aktywna witamina C.
  • Lifting MCS – masaż przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Zwiększa elastyczność i napięcie skóry, a także aktywuje proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

 

    Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu. Cera po zabiegu oczyszczania wodorowego odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.