PŁATNOŚCI

O NAS

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

Katarzyna Julikowska - Specjalista ds. podologii / Stylistka paznokci

Od początku mocno związana z branżą beauty i medyczną. Posiada wieloletnie doświadczenie. Swoją pracę wykonuje z pasją i wielkim zaangażowaniem. Prowadzi skuteczne terapie leczenia oraz profilaktykę nie tylko stop, ale i rąk (paznokcie łuszczycowe czy z onycholiza nie są jej straszne) . Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach i kongresach branżowych. Jest osobą otwartą, delikatną, a w kontakcie z pacjentem wyróżnia ją empatia i życzliwość.

Magdalena Ćwikło - Podolog / Stylistka paznokci

Studiowała na Warszawskiej Wyższej Uczelni Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.Zdobyte wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie pozwoliło optymalnie połączyć wiedzę z praktyką. W trakcie studiów, a także podczas pracy zawodowej, ukończyła wiele kursów i szkoleń. W dalszym ciągu rozwija się w swoim zawodzie i z pasją pogłębia wiedzę i umiejętności. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii, dąży wytrwale do wyznaczonego celu. W codziennej pracy zwraca uwagę na profesjonalne podejście oraz na efektywność wykonywanych zabiegów. Twierdzi, że dokładność i precyzja wykonywanych zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjentów to dla niej największa satysfakcja.

Karolina Prachnio - Technik usług kosmetycznych

Uczestniczka licznych kursów, szkoleń, seminariów potwierdzonych dyplomami, nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje. Pracuje na najwyższej klasy kosmetykach, by łącząc je ze swoją wiedzą, pasją i zaangażowaniem uzyskać najlepsze efekty zabiegowe (terapie autorskie) oraz satysfakcję klientek. Wykonuje pełen zakres usług kosmetycznych: zabiegi pielęgnacyjne oraz zaawansowane na twarz, szyję, dekolt, pielęgnacja oprawy oka, przedłużanie rzęs, depilacja..

Marta Faustman-Wróblewska Linergistka

W Health&Beauty SPA pracuje od początku. Jej miłość i wieloletnia pasja do zawodu procentuje ogromną ilością zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientek, które z chęcią odwiedzają klinikę ponownie. Od czasu ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje, stawiając na samorozwój. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kongresach oraz konferencjach z zakresu makijażu permanentnego. Posiada liczne certyfikaty. Szkoleniowiec placówki Health&Beauty z zakresu makijażu permanentnego, henna pudrowa z geometria oraz laminacji rzęs i brwi.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.