PŁATNOŚCI

PEDICURE

    Stopy są najważniejszym filarem naszego organizmu. Poświęcamy im więcej uwagi wiosną i latem, kiedy przyjazne temperatury zachęcają nas do odkrywania nóg. Ale Nasz gabinet postanowił to zmienić. Sprawimy, że dbanie o stopy stanie się dla Ciebie nawykiem. Wypielęgnowane stopy wpływają na nasz wizerunek, samopoczucie, a także komfort życia. Pedicure to nie tylko odpowiedni kształt płytki, czy prawidłowo opracowane skórki i  usunięte zrogowacenia.

 

    To pozbycie się swoich kompleksów. Nie zapominajmy zatem, że to nasze stopy niosą Nas przez życie. Warto zatem zadbać o ich pielęgnację

 

    Pedicure dzielimy na:

 

  • pielęgnacyjny ( jest to zabieg  obejmujący usunięcie skórek, opiłowanie paznokci, usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki, pomalowanie paznokci, masaż stóp)
  • specjalistyczny (  podczas specjalistycznego zabiegu usuwamy nagniotki, modzele, odcisków, oczyszczamy pękające pięty, korygujemy wrastające paznokcie, opracowujemy paznokcie zmienione chorobowo,a także rekonstruujemy płytkę paznokciową po przebytym urazach. Dodatkowo robione są odciążenia, ortozy czy wkładki indywidualne

 

    Wszystkie przyrządy, które wykorzystywane są podczas zabiegu (cęgi do paznokci, frezy do skórek, kopytko, cążki do skórek) po każdym zabiegu bezwzględnie poddawane są procesowi dezynfekcji i sterylizacji w autoklawie, co zapewnia Klientom 100% aseptykę podczas każdego zabiegu.

    Zdrowe i piękne stopy to marzenie wielu kobiet. Aby cieszyć się ich estetyką i uzyskać doskonały efekt, można nie tylko pielęgnować je w domu, ale również skorzystać z profesjonalnego zabiegu w salonie kosmetycznym.

 

    Pedicure to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, który jest wybierany zwykle przez kobiety. Polega on przede wszystkim na pielęgnacji skóry i paznokci stóp, dzięki czemu zadbasz o ich wygląd oraz przywrócisz ich naturalność i zdrowie. Wykonując klasyczny zabieg pedicure  najpierw Twoje stopy zostaną zmiękczone i przygotowane do dalszych czynności.

 

    Kolejnym elementem jest opracowanie podeszwy stopy tarkami oraz frezarką, by były wygładzone i przyjemne delikatne. A następnie zajmujemy się opracowaniem skórek i wałów wokół paznokcia za pomocą cążek oraz frezów.

 

    Dopiero po powyższym wprowadzamy czynności przy pomocy pilnika – ich zadaniem jest skrócenie płytki paznokcia, a także zamknięcie jej łuski.

 

    Następnie wykonujemy peeling z delikatnym masażem i wmasowujemy naturalny krem nawilżający lub, jeśli jest taka potrzeba, to maść leczniczą.

 

    Oczywiście zwieńczeniem zabiegu jest pomalowanie paznokci na dowolny kolor, jaki zażyczy sobie Klientka. Dzięki temu stopy wyglądają estetycznie i pięknie.

Vouchery Podarunkowe

HEALTH & BEAUTY SPA na Instagramie

Polub Nas na Facebooku!

Copyright © 2021 Health & Beauty SPA | Wszelkie prawa zastrzeżone.